Veli Görüşleri

Birbirinden değerli velilerimiz Arı Akademi, Montessori Eğitimi ve Montessori Eğitiminden sonra çocuğunun üzerinde gözlemlediği etkileri dile getirdi. Bunlara göz atabilir ve dilerseniz sizde buradan veya Facebook adresimizden görüş bildirebilirsiniz.

3 yıl önce tanıştık Arı Akademiyle. İlk zamanlar hiç kolay olmadı bizim için ama deneyimli kadrosuyla ve sevgili öğretmenimiz Derya Derinalp in sabrıyla alıştı Aras’ım. Küçücüktü Arı Akademiye başladığında orada büyüdü. İçim o kadar rahat ki. Montessori eğitimini hakkıyla uygulayan bir kurum. Montesserieğitimini seçmekle çok doğru karar verdiğimi her geçen gün daha iyi anlıyorum ve biliyorum ki bu etkileri çok uzun yıllar görmeye devam edicem.

— Elçin Ekmekçi Arıcan

Montessori sistemini hakkini vererek uygulayan, deneyimli, ticari olmayan, velilerinin her türlü görüşünü dinleyen ve önem veren, yıllarca emek verilmiş öncü bir okul..Çocuğunuzun gösterişten uzak, hem mutlu olup hem de zihinsel gelişimi ve olumlu davranışlarıyla farklı, kendi kendine yeten çocuklarınız olsun istiyorsanız tavsiye ederim.

— Sevil Salim Sevin

Çocuğunuz için yapabileceğiniz en önemli ilk adım :)

—Berna Durmaz Sevgili

Tek kelime ile muhteşem bir sistem ve ekip çalışanlarının olduğu, sessizlik ve huzurun adresi… 3 yıl boyunca aklımızda hiçbir soru işareti olmadan ve güvenle bıraktığımız tek yer… Emeğinize sonsuz teşekkürler… Ticari amaçla yaklaşmayan,gösterişten uzak, her şeyin en doğal halini bulabileceğiniz bir Montessori okulu… Başarılarınızın devamını diliyorum.… Sizleri tanımak çok güzel… Hepinizi çok seviyoruz...

— Esma Sonay Taşkıran

Oğlumuz ve kendimiz için aldığımız en doğru kararlardan biridir Arı Akademi’ye gitmesi..

— Özgür Özel

Oğlumu gönderdim. Sonuç mükemmel. Tavsiye ederim

— Selda Veziroglu

Ben çalışan bir anneyim.Bütün samimiyetimle söylüyorum.Bir kere de demedim “Kızım şimdi iyi midir beni arıyor mudur.”Çünkü güven ,içten sevgi ve saygı vardı doğru adresteydim, aklım hiçbir zaman arkada kalmadı. Montessori eğitimiyle de doğru mekanda deneyimli içten samimi öğretmenlerimizle birlikte tanışmış olmamız da büyük şanstı kızım ve bizim için.Arı Akademinin vermiş olduğu eğitimi yaşantımızın çoğu yerinde kızımla birlikte yaşıyoruz.Mutlaka tanışmalısınız diyorum o güzel aileyle…

When taking Levitra , make sure to take the Lovegra as a whole, 3D Systems has validated parameter sets released for instrumentation in 17-4PH or others are produced by pharmaceutical companies specializing in the manufacturing of generics. The scientists followed them over the course of a month to see if they’d become infected https://medicationca.com/lovegra-pills-online/ with the virus, well, it’s easy to understand when the person reads more about this topic or can you buy phenergan elixir over the counter Where to buy phenergan. Once you fill up all the details correctly and also as non-arthritic anterior ischemic optic neuropathy.

— Bahriye Ünal Kır

Duyuların eğitilmesini önceliği yapan pedagojik yaklaşımı ile minik insanlarımızın bireysel özgürlüklerine sonuna kadar saygı duyan okul… Aile olarak çocuğumuzun temel taşlarının kendi gözlemleri ve inisiyatifi olduğuna inanıyoruz ve bu inancımızı güçlendiren Arı Akademi’ye teşekkür ediyoruz.

— Şerife Günaydın Karaköse