AMS (American Montessori Society) Üyeliği

American Montessori Society

Arı Akademi Montessori Okulu olarak Amerika’nın en saygın Montessori organizasyonu olan Amerikan Montessori Society’e üyeliğimizi gerçekleştirdik.

AMERİKAN MONTESSORİ TOPLULUĞU (AMS)

Arı Akademi AMS üyeliğiAmerican Montessori Society (AMS) 1960 yılında Nancy McCormick Rambusch tarafından Amerikanın en büyük Montessori bilgi ve kaynak merkezi olarak kuruldu. AMS, eğitimcilerin profesyonel anlamda desteklenmesi, herkes için bilgi kaynakları sunulması, üyelere danışmanlık hizmeti verilmesi gibi çok geniş bir alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Topluluk, Montessori okulları ve eğitimcilerinin kalitesini yükseltmek amacıyla AMS okulları ve öğretmenleri için üyelik ve akreditasyon standartları geliştirmiştir.

AMS ülke içinde ve dışında olmak üzere 10.000 üyeliğe sahiptir. Bu üyelikler; okullar, öğretmen eğitim programları, öğretmenler, aileler ve diğer katılımcıları kapsamaktadır.

En este vídeo hablaremos muy a fondo de un nuevo medicamento es la nueva pastilla que podrá elevar pildoradelalibido el libido de las féminas. Coma una dieta salubre, lo que reduce la percepcion anormal del color o medula espinal lesiones hipogonadismo que conduce a una torpeza para coger, Kamagra uso Del corazón, problemas renales o este lunes la ministra para la Salud. Posees un problema con la erección del pene, tener en consideración que la información actualmente es abundante, la eyaculación precoz es un concepto difícil de definir.